Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır? ( Üyeler )

Kullanıcılarımız için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Şehir Fırsatlarını sizlere en uygun şekilde sunmaya çalışan sitemiz üzerinde fırsatlardan faydalanmak adına öncelikle üyeliğinizi tamamlamanız ve ardından da sitemiz üzerinde ki fırsatlara göz atarak size uygun fırsatı kredi kartı veya havale sistemiz üzerinden satın almanız gerekiyor . Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra  aldığınız ürün veya hizmet için sizlere bir sipariş kodu verilir  . Bu kodla beraber mekan iletişim bilgilerinden firmaya ulaşarak kodunuzu verebilirsiniz. Kod kontrol işlemlerinin ardından fırsattan faydalanabilirsiniz. 
Sitemize çok kısa sürede üye olabilirsiniz. Üyelik sistemimiz sitemiz sağ üst barında yer alır ve ulaşması kolaydır . Hızlı üyelik formunu doldurarak sms sistemi doğrulaması üzerinden üye olabilirsiniz . Sms sistemi ile sitemizde yalnızca gerçek mekan yetkilileri ve gerçek kullanıcılar barınabilmektedir. 
Sehirfirsatlari.com gerçek indirimler içerir . Firsat siteleri içinde alan adı olarak yapılan işin tanımı olduğundan firmalara ve kullanıcılara güven verir . İsmi yapılan işi temsil etmektedir. Çalıştığımız kuruluşlar ile benzersiz sözleşmeler yaparak hem mekan tanıtımlarını yapar hem de sizlere sunduğu fırsatlar ile indirimler , kuponlar ve fırsatlardan benzersiz şekilde yararlanmanızı sağlar.

Nasıl Çalışır? ( Tedarikçiler )

Tedarikçilerimiz için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Evet site firma rehberidir
Hayır alan adı sınırı bulunmamakta
Hayır alan adı sınırı bulunmamakta

Tedarikçi Olmak İstermisiniz?

Şimdi kayıt olarak fırsat ve indirimlerinizden herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.